
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 50 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Termination | SMD/SMT |
| Diameter | |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 470 Ω |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| Depth | 800 µm |
| RoHS | Compliant |
| Voltage | 32 V |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Contact Plating | Tin |
| Max Current Rating | |
| Max Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Operating Supply Voltage | 32 V |
| Hold Current | |
| Trip Current | |
| Max Supply Voltage (DC) | 32 V |
| Schedule B | 8533400080 |
| Resistance at 25 ℃ | 470 Ω |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
